Hotel v Hradci Králové | Ubytování

Hotel Boromeum residence


Ubytování v centru Hradce Králové

Hotel Boromeum residence nabízí ubytování v komfortně a moderně vybavených apartmánech v centru Hradce Králové v jeho historické části, 100 m od Velkého náměstí. Ubytování nabízíme ve 3 typech apartmánů s jedním až čtyřmi lůžky. V hotelu je možné se ubytovat od jednoho dne a délka pobytu není omezena, delší pobyty jsou cenově zvýhodněny.

Vybavení hotelových apartmánů

Všechny apartmány jsou plně vybaveny tak, aby splňovaly požadavky hotelových hostů. Oproti běžným hotelům a penzionům jsou naše apartmány vybaveny plnohodnotnou kuchyní včetně spotřebičů (lednice, mikrovlnná trouba, varná deska, odsavač par, dřez), kuchyňského nádobí a dalších nezbytností pro přípravu jídla. Dále je v každém apartmánu koupelna s toaletou (vana nebo sprchový kout - dle typu apartmánu).

Dále zde naleznete kompletní ložní prádlo včetně ručníků a to vše pro potřebný počet ubytovaných. V obývacím pokoji pak pohodlnou pohovku, konferenční stolek, jídelní stůl a židle, televizi a satelitní přijímač. V každém apartmánu je  možné použít wi-fi s vysokorychlostním internetem, případně připojení na internet pomocí standardního LAN kabelu. Všechny televizní přijímače jsou připraveny pro příjem satelitního signálu družic ASTRA 1 a HOTBIRD 13 (standardně pouze bezplatné stanice).

Dále je možné v našem hotelu využít prádelnu s pračkami a sušičkami. V případě zájmu Vám Vaše prádlo vypereme a vyžehlíme (praní osobního prádla naším personálem je zpoplatněná služba).
Pro cyklisty je v objektu vyčleněn prostor pro uložení jízdních kol, stejně tak i pro kočárky a malé motocykly.

Výhodou oproti většině hotelů či penzionů je výrazně větší podlahová plocha obytného prostoru. To ocení většinou ti, kteří hledají ubytování na více dní nebo týdnů, případně skupinky či rodiny s dětmi.

Cena ubytování 

Cenově je ubytování rozděleno podle počtu obsazených lůžek a typu apartmánu. V ceně ubytování je zahrnut závěrečný úklid, v případě delšího ubytování provádíme úklid a výměnu lůžkovin každých 7 dní, v případě potřeby častěji. Pro dlouhodobé nebo opakované ubytování Vám nabídneme zajímavé ceny. V tomto případě nás kontaktujte a my Vám rádi připravíme zajímavou nabídku.

Vzhledem k plně vybaveným apartmánům není v ceně ubytování snídaně. V případě zájmu o snídani bude cena ubytování zvýšena o snídani pro potřebný počet osob. Snídaně poskytujeme ve vedlejším objektu formou bohaté kontinentální snídaně s domácím čerstvým pečivem.

Naši zákazníci

Mezi naše klienty patří firmy, jednotlivci, partnerské dvojce či rodiny z tuzemska i zahraničí, kteří hledají pohodlné ubytování v centru Hradce Králové. Dále jsou apartmány velmi často využívány společnostmi, které využívají ubytování pro své zaměstnance nebo obchodní partnery pouze pro vybrané dny v měsíci s tím, že po ostatní dny je apartmán volně k dispozici jiným návštěvníkům. Nebo je možné si apartmán pronajmout dlouhodobě s plnohodnotným hotelovým servisem, jako jsou úklidy, předání klíčů či uložení zavazadel při střídaní osob během týdne, případně další služby.

Objekt Boromeum residence v Hradci Králové prošel kompletní rekonstrukcí a celkově nabízí 40 apartmánů ke krátkodobému hotelovému ubytování či dlouhodobému pronájmu bytů.

Objekt Hotel Boromeum residence je nekuřácký, prostor pro kouření je vyhrazen ve dvorní části nemovitosti.

Snažíme se našim hostům zajistit pohodlné a útulné bydlení tak, aby byli spokojeni. Naší motivací a odměnou je dosažení nejlepšího hodnocení mezi hotely a penziony v Hradci Králové.

Hotelové ubytování  nabízíme v těchto typech apartmánů: Double (pro 1-2 osoby), Family (pro 1-4 osoby) a Comfort (pro 1 – 4 osoby). Apartmány se liší velikostí, počtem ubytovaných a vybavením.

HOTEL - KRÁTKODOBÉ UBYTOVÁNÍ

accommodationpension-boromeum-residenceflat-boromeum-residence
penzion-boromeum-residence-hradec-kralovestudio-hradec-kralovekratkodoby-pronajem-byt-hradec-kralove
room-hradecubytovani-boromeumsuit-boromeum-residence-hradec
hotel-hradec-kralovestudio-hradecstudio
kratkodoby-pronajem-apartman-boromeum-residence-hradecsuit-boromeum-residence-hradec-kralovekratkodoby-pronajem-byt-boromeum
hlavni-schodiste-boromeum-residenceapartment-boromeum-residence-hradec-kraloveroom-boromeum-residence-hradec-kralove
pension-boromeum-residence-hradec-kralovebytsuit-boromeum-residence
apartman-boromeum-residencebyt-boromeum-residenceroom-boromeum-residence
ubytovani-hradec-kralovekratkodoby-pronajem-apartman-hradec-kralovekratkodoby-pronajem-byt-boromeum-residence-hradec
studio-boromeum-residence-hradec-kraloveapartment-hradec-kraloveroom-boromeum-residence-hradec
kratkodoby-pronajem-apartman-hradecpokoj-boromeumpenzion-hradec
hotel-boromeum-residence-hradec-kraloveflat-boromeum-residence-hradecpension-hradec-kralove
suitkratkodoby-pronajem-apartman-boromeum-residenceubytovani-boromeum-residence
studio-boromeum-residenceaccommodation-boromeum-residence-hradec-kralovekratkodoby-pronajem-apartman-boromeum-residence-hradec-kralove
flat-hradeckratkodoby-pronajem-bytapartment
suit-hradec-kraloveapartman-hradecbyt-boromeum-residence-hradec
pokoj-hradec-kraloveapartman-hradec-kralovesuit-boromeum
pokoj-boromeum-residence-hradecpokoj-hradecbyt-boromeum-residence-hradec-kralove
flat-hradec-kralovehotel-boromeumflat-boromeum-residence-hradec-kralove
ubytovanilarge-apartment-boromeum-residencehotel
PředchozíDalší
Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.