Boromeum

Hotelové služby

Boromeum residence nabízí hotelové ubytování v komfortně vybavených apartmánech v centru Hradce Králové v jeho historické části, 100 m od Velkého náměstí. Ubytování nabízíme ve 3 typech apartmánů s jedním až čtyřmi lůžky. V hotelu je možné se ubytovat od jednoho dne a délka pobytu není omezena, delší pobyty jsou cenově zvýhodněny.

Hotelové ubytování nabízíme v těchto typech apartmánů: Double (apartmán pro 1-2 osoby), Family (apartmán pro 1-4 osoby) a Comfort (apartmán pro 1–4 osoby). Apartmány se liší velikostí, počtem ubytovaných a vybavením.
Výhodou oproti většině hotelů či penzionů nabízíme výrazně větší podlahovou plochu obytného prostoru s kompletně zařízenou kuchyní. To ocení většinou ti, kteří hledají ubytování na více dní nebo týdnů, případně skupinky či rodiny s dětmi.

Předání apartmánu (Check-in)

Nástup do hotelu je možný v den ubytování od 14.00 do 21.00 hod. Jiné časy jsou možné pouze výjimečně po předešlé dohodě buď telefonicky nebo emailem a to v rámci aktuálních možností hotelu. Vše je závislé na aktuálních možnostech, nicméně se vždy snažíme vyhovět přání zákazníka.
 
Recepce je umístěna v přízemí nemovitosti, mimo pracovní dobu nás kontaktujte telefonicky.
 
Při nástupu obdržíte klíče od pokoje, klíče od vchodových dveří do hotelu a parkovací kartu (pokud byl vznesen požadavek na parkování). U jednodenních a dvoudenních pobytů je platba provedena při příjezdu, u delších pobytů je možné platit v průběhu ubytování. Platba je možná v hotovosti nebo bankovní kartou. U stálých zákazníků je možná platba fakturou.

Ukončení ubytování (Check-out)

Odjezd a vyklizení apartmánu je do 11.00 hodin posledního dne ubytování. V případě, že Vám tento čas nevyhovuje, je nutné toto projednat při zahájení ubytování. Toto je nutné z důvodu úklidu apartmánu a ubytování dalších hostů.

Parkování

Ke každému apartmánu poskytujeme zdarma možnost parkování před hotelem nebo ve vedlejších uličkách. Případně je možné parkovat ve střeženém parkovacím domě vzdáleném 500 m od našeho hotelu. Počet parkovacích míst je omezen, a proto je nutné v objednávce ubytování upřesnit požadavek na parkování.

Snídaně

V případě zájmu o snídani je možné si tuto službu objednat za cenu 125 Kč na osobu. Snídaně poskytujeme ve vedlejším objektu formou bohatého bufetu s čerstvým pečivem. K bufetovému stolu jsou podávány také teplé pokrmy. Snídaně je k dispozici denně od 7.30 do 9.30 hod. V případě dřívějšího odjezdu je hostům připravován snídaňový balíček pro konzumaci dle vlastní potřeby.

Úklid

V případě delšího pobytu probíhá úklid a výměna lůžkovin každých 7 dní. V případě, že chcete úklid či výměnu ložního prádla provést častěji, prosím specifikujte toto v objednávce nebo při zahájení ubytování (tento úkon může být zpoplatněn - vždy vycházíme z individuálního požadavku).

Internet

V celém objektu hotelu je zajištěn vysokorychlostní internet. Připojit se je možné pomocí Wifi signálu nebo pomocí standardního LAN kabelu.

Satelitní příjem

Příjem satelitního signálu je zajištěn z družic ASTRA 1 a HOTBIRD 13 (neplacené volné kanály).

Praní prádla

V objektu Boromeum residence je ve 3. podlaží vyhrazena místnost, kde je umístěno 5 praček a 5 sušiček pro celý objekt. Návody na tyto spotřebiče jsou umístěny v této místnosti. V případě, že budete chtít zajistit praní prádla, tyto služby Vám v hotelu za úplatu zajistíme.

Likvidace odpadků

Při úklidu hotelových apartmánů zajistíme likvidaci domovního odpadu. V případě delšího ubytování je možné domovní odpad likvidovat v popelnicích na dvorku nemovitosti. Podporujeme myšlenku ekologické likvidace a třídění odpadu, a proto je odpad členěn na běžný domovní odpad, plast, sklo a papír. Budeme rádi, pokud nebudete lhostejní k našemu životnímu prostředí a stejně jako my podpoříte ekologické třídění odpadu v našem objektu.

Kamerový systém

V rámci hotelu máme ve společných prostorách instalován kamerový systém se záznamem, a to výhradně z důvodů bezpečnostních. V případě potřeby (krádež, vandalství, atd.) je možno potřebné záznamy dohledat a předat orgánům činným v trestním řízení.

Uložení kol a kočárků

Kočárky a jízdní kola je možné uložit v přízemí hotelu v samostatně uzamykatelné místnosti. Klíče jsou vydávány jen návštěvníkům, kteří tyto potřebují, a to na vyžádání.

Kavárna, Vinárna

Součástí našeho objektu je nekuřácká kavárna a vinárna (MLSOUNova kavárna a vinárna BOROMEUM) umístěná v přízemí objektu. Ve svých jedinečných prostorech Vám nabídneme širokou nabídku kávy, moravských vín, zákusků a dalších dobrot. Pravidelně pořádáme degustace kávy, čokolády, vína, piva, whisky, rumů, grappy, sýrů. Nabízíme rovněž pronájem samostatného salonku nebo celého prostoru.
www.mlsoun.eu

Restaurace

Součástí našeho objektu je Indická restaurace Tandoor umístěná v přízemí objektu. V restauraci můžete ochutnat autentickou indickou a nepálskou kuchyni. Vaří pro Vás zkušení kuchaři z Nepálu, kteří mají dlouholetou praxi s indickou gastronomií na vysoké úrovni a jsou vyškoleni v prestižních restauracích v indickém Dillí.
http://www.indicka-hradec-kralove.cz

Pronájem salonku

V našich nebytových prostorech je možnost zajistit pronájem salonku nebo celého restauračního zařízení včetně zajištění občerstvení nebo rautu dle požadavků.
Kapacita samostatného salonku je 30 lidí maximální kapacita celého prostoru kavárny je 70 lidí.

Ostatní služby

V případě, že se v Hradci Králové nevyznáte a budete chtít poradit co kde nalézt či zařídit, obraťte se na naši kancelář - rádi Vám poradíme nebo pomůžeme. Také máme k dispozici mapy města a další propagační materiály města a okresu, ve kterých je možno nalézt zajímavé turistické cíle, historické informace a další neméně zajímavé a jistě inspirativní povídání.

HOTELOVÉ SLUŽBY

hradec-kralove-hotel-kavarnatomkova-boromeum-residenceImg_09
hotel-accommodation-hradec-kralovereklama-boromeumkavarna-boromeum-residence
okoli-boromeum-residenceImg_02dlouha-hradec-kralove
coffe-bar-boromeumImg_01hlavni-vchod-boromeum-residence
Img_03kavarna-hradec-kralovecafe-vino-boromeum
Img_08kamenny-sloup-spitalskanocni-lampa-boromeum
sloup-spitalskaboromeum-vinarnasalonek-kavarna-hradec-kralove
apartmanovy-dum-hradec-kralovereception-boromeum-residenceImg_06
spitalska-ulice-hradec-kraloveapartments-hradec-kralove-accommodationkamenny-vchod-boromeum-residence
kamenny-erb-boromeumkamenny-portal-hradec-kraloveImg_05
okrasny-sloup-boromeum-residenceubytovani-hradec-kralove-vinarnavinarna-hradec-kralove
piskovec-kradec-kralovesvetelna-reklama-nocni-hradec-kralovevstup-spitalska
vinarna-boromeum-residencekavarna-hradecvstup-boromeum-spitalska-hradec
boromeum-spitalska-hradec-kralovewine-bar-boromeumboromeum-spitalska
tomkova-spitalska-boromeumvinarna-hradecvstupni-dvere-boromeum
vstupni-portal-hradec-kralovesvetelny-napis-boromeumnebyty-hradec-kralove-boromeum
wine-bar-hradec-kralovehradec-kralove-kavarnacoffe-hradec-kralove
erb-hradec-kralovekavarna-vinarna-boromeum-residenceulice-spitalska-boromeum
logo-boromeum-hradec-kralovevstup-boromeum-hradeckavarna-vinarna-hradec-kralove
kavarna-boromeumvstup-vecer-boromeumokoli-boromeum-bila-vez
PředchozíDalší
Hotel a pronájem bytů
Online rezervace Kompletní fotogalerie

Boromeum residence

ikonka2

+420 727 920 882
ikonka1
Špitálská 183/2 
500 03 Hradec Králové
Jak se k nám dostanete

Kontaktujte nás

Kontaktní malý
Boromeum residence - příjemné místo v historické lokalitě Hradce Králové, které dodá Vašemu pobytu tu správnou pohodu, ať se zdržíte v hotelu jeden den či týden a nebo si zvolíte pronájem bytu třeba i na celý rok.
Příjemné ubytování ve 40 moderně vybavených apartmánech v centru Hradce Králové v památkově chráněné budově s bohatou historií.  

Hotelové ubytování v centru Hradce Králové
Hotel Boromeum residence nabízí ubytování v komfortně a moderně vybavených apartmánech v centru Hradce Králové v jeho historické části, 100 m od Velkého náměstí. Ubytování nabízíme ve 3 typech apartmánů s jedním až čtyřmi lůžky. V hotelu je možné se ubytovat od jednoho dne a délka pobytu není omezena, delší pobyty jsou cenově zvýhodněny.

Pronájem bytů v centru Hradce Králové
Boromeum residence nabízí pronájem komfortně a moderně vybavených bytů (apartmánů) v centru Hradce Králové v jeho historické části, 100 m od Velkého náměstí. Pronájem nabízíme ve 3 typech jednopokojových nebo dvoupokojových bytů. Dlouhodobý pronájem bytů je možný od několika měsíců a délka není omezena.

Rádi Vás provedeme naším objektem nebo zodpovíme Vaše dotazy. Přijďte se podívat a přesvědčit se, jak citlivě a vkusně byla provedena rekonstrukce jednoho z největších objektů na starém městě v Hradci Králové.


Boromeum residence v Hradci Králové hodnocení