historie v srdci Hradce Králové
 BOROMEUM RESIDENCE 

... je příjemné místo v historické lokalitě Hradce Králové, které dodá Vašemu pobytu tu správnou pohodu a atmosféru. Celý dům prošel velmi náročnou, kompletní a citlivou rekonstrukcí, díky které jsme dosáhli historického nádechu při moderním pojetí bydlení / ubytování. Naší snahou bylo a je zajistit pohodu a komfort všem ubytovaným a přitom netratit nic na originálním pojetí historie naší budovy.

 

BYDLENÍ ČI UBYTOVÁNÍ

Díky našemu modelu provozu objektu zajišťujeme kompletní služby ubytování, tedy ubytovat se u nás je možné již od jednoho dne po několik dnů či týdnů, přes střednědobé pronájmy v řádech měsíců, až po dlouhodobé pronájmy v řádech let.

NON-STOP SLUŽBA

Pro ubytované zajišťujeme také služby recepce po omezenou dobu, popř. vedeme non-stop telefonní linku, pro případnou asistenci či pomoc. Mluvíme česky a anglicky.

VOLNÝ ČAS A SPORT

Město jako takové, je velice dobře umístěno. Hradec Králové je často vyhledáváno pro svůj rovinatý terén a infrastrukturu. Místo je velice vhodné pro cyklisty, in-line bruslaře, běžce. V blízkém okolí města můžete zavítat například do ZOO Dvůr Králové nad Labem, na hory do Krkonoš nebo Orlických hor, anebo do skalních útvarů v okolí Jičína.

PRO JEDNOTLIVCE I RODINY

Našich služeb využívají jak jednotlivci, tak i celé rodiny. Dům je uzpůsoben všem, bez rozdílů. Disponujeme výtahem pro snadné převážení kočárků či handicapovaných, ale stejně tak i pro stěhování nábytku či zavazadel. Také máme k dispozici kuřárnu a prostor pro uskladnění kol. Pro nájemníky, ale i hosty, je k dispozici prádelna. V celém objektu je funkční internetové připojení, pro práci či zábavu. Celý objekt (resp. veškeré vnitřní prostory) je striktně nekuřácký.

UMÍSTĚNÍ V CENTRU MĚSTA

Umístění v centru města nabízí velký prostor pro kulturní a společenské aktivity. Nachází se zde mnoho restaurací a barů, stejně tak galerie či muzea, popř. divadla. Celé staré město je naplněno historií a vše je možné si v klidu prohlédnout. V docházkové vzdálenosti je možné sportovat či relaxovat - možností je dostatek a to jak vnitřní, tak i venkovní sportoviště. V bezprostřední blízkosti se nachází také fotbalový a hokejový stadion.

 

 

ubytování pro každého

Hledáte-li vhodné místo pro svůj pracovní či soukromý pobyt v našem městě, nebo pokud hledáte bydlení na skvělé adrese, kde se budete cítit opravdu příjemně, pak zcela jistě zavítejte k nám. Těšíme se na Vás a na Vaši návštěvu. 

RESIDENČNÍ BYDLENÍ

V našich apartmánech zajišťujeme i dlouhodobé a střednědobé bydlení. Pro tyto účely máme k dispozici několik typů apartmánů / bytů od jednopokojového (studio), až po velký dvoupokojový (komfort). Apartmány mohou být částečně, nebo i kompletně zařízeny. Bydlení v našem domě je komfortní a velice žádané. Naši klienti se u nás vždy cítí jako doma.

Chci vědět víc
 
 

KRÁTKODOBÉ UBYTOVÁNÍ

V apartmánech poskytujeme také komfortní krátkodobé ubytování již od jednoho dne. Jedná se o ubytování srovnatelné s hotelovými*** službami. Ubytovat se u nás může jednotlivec i skupina a to na jakoukoli dobu. Většina apartmánů je velice vhodná i pro rodiny s dětmi. K ubytování náleží i možnost zajištění snídaně v sousedním objektu a zajištění placeného parkování.

Chci vědět víc

aktuality

Recepce je součástí administrativního zázemí budovy a není přístupná veřejnosti bez jakékoli asistence personálu. V recepci vyřizujeme běžnou administrativu, spojenou s příjezdy hostů, či vyřizování záležitostí nájemníků. Jsme schopni Vám zajistit běžnou kancelářskou agendu. Provozní doba recepce je časově omezena.

recepce

 10.2.2021
Domluvíme se se všemi a to buď česky, nebo anglicky. Běžně zajišťujeme celou naši agendu v anglickém jazyce, stejně tak i dokumenty, jako např. nájemní smlouvy, či hlášení o pobytu cizinců. Pomáháme i cizincům s komunikací s úřady v naší zemi.

mluvíme anglicky

 9.2.2021
Držíme nepřetržitou službu v rámci telefonní linky a to bez ohledu na provozní dobu naší recepce. Jsme k dispozici non-stop, k vyřizování základních úkonů, zodpovídání dotazů, či další asistenci. V nutných případech dorazíme i mimo provozní dobu recepce. Kontaktovat nás můžete kdykoli na čísle +420 727 920 882.

jsme stále k dispozici

 9.2.2021
Celý náš objekt je striktně nekuřácký, ve všech vnitřních prostorách budovy. Pro kuřáky je vyhrazen prostor ve vnitrobloku (na dvorku), kde je vybudována kuřárna s posezením a dále pak prostor před hlavním vchodem do budovy (zde je k dispozici jen samotný popelník, kvůli udržování pořádku). 

nekuřácké prostředí

 5.2.2021
Našich služeb můžete využít i s domácími mazlíčky, jako jsou psi nebo kočky (nebo i další drobní mazlíčci). Jejich přítomnost je nutné nám nahlásit, abychom o nich věděli. U hotelových hostů se jedná o příplatkovou službu (s větším nárokem na úklid po odstěhování).

mazlíčci vítáni

 4.2.2021
Veřejné prostory našeho domu jsou monitorovány kamerovým systémem. Díky tomu je objekt zcela bezpečný a odolný vůči krádežím či vandalismu. Do kamerových záznamů nahlížíme jen a pouze v případě porušení bezpečnosti v domě – pro ochranu soukromí hostů i nájemníků.

u nás vždy bezpečně

 4.2.2021
Hosté i nájemníci mohou využít také naši prádelnu, pro praní svého prádla. Místnost s pračkami a sušičkami (prádelna) je součástí domu a je k dispozici non-stop a zcela zdarma. Pro hotelové hosty máme na vyžádání v recepci k dispozici také prací kapsle, žehlící prkno či žehličku. Prádelna je monitorována.

můžete si i vyprat

 4.2.2021
Pro větší komfort je pro všechny nepřetržitě k dispozici velkokapacitní výtah. Tím je zajištěn pohodlný přesun nejenom imobilních osob, ale i všech ostatních, včetně zavazadel, nábytku, kočárků, domácích mazlíčků, nebo třeba jízdních kol. Maximální kapacita výtahu je 12 osob.

pohodlná přeprava

 3.2.2021
Součástí veřejných prostor jsou i prostory pro bezpečné uložení jízdních kol. Pro tyto účely je vymezen prostor na dvorku (pod střechou), popř. monitorovaná místnost u zadního vchodu do domu. Jízdní kola je také možné umístit přímo do některých apartmánů.

cyklisté vítáni

 3.2.2021
Ať už na odpolední kávu a dezert, nebo na posezení u sklenice kvalitního vína s rodinou či přáteli. Kavárna s vinárnou Mlsoun, Vám zajistí nezapomenutelné chuťové zážitky. Podnik je zároveň vyhlášený pravidelnými degustačními kurzy, kde Vás naučí kompletní servis vína a mnoho dalšího. 

kavárna s vinárnou

 29.1.2021
V okolí naší budovy naleznete velké množství světových restaurací a kuchyní, a v té naší se můžete vydat za gastro zážitky indické a nepálské kuchyně restaurace Tandoor. Samotní kuchaři pochází z těchto zemí a postarají se Vám o fantastický zážitek, při poznávání této tradičně podávané kuchyně.

nepálská restaurace

 29.1.2021
Všechny vícelůžkové apartmány jsou dostačující i pro celé rodiny. V prostorné kuchyni připravíte celodenní stravu pro všechny, prostor pro zábavu zajistí obývací pokoj a pohodový spánek pohodlná ložnice, či zvýšené patro. Kočárek dovezete až do apartmánu, díky prostornému výtahu.

rodiny s dětmi

 29.1.2021
Celý dům je napojen na vysokorychlostní internet a je dále promyšleně distribuován do všech apartmánů a ke všem uživatelům. Díky tomu u nás nebudete nikdy off-line. Připojení je vhodné pro práci, studium i zábavu. V případě potřeby, doporučíme individuální připojení našeho poskytovatele. 

s námi vždy online

 11.12.2020
Všichni v našem domě mají možnost zapojit se do systému separačního odpadového hospodářství, jehož myšlenku plně podporujeme. V prostorách venkovního dvorku jsou k dispozici nádoby na tříděný odpad. Třídíme papír, plasty, sklo a směsný komunální odpad.

ekologický provoz

 25.9.2008

napište nám