služby  k ubytování

V rámci krátkodobého ubytování v našem domě, zajišťujeme pro spokojenost našich hostů k tomu adekvátní služby. Jedná se převážně o služby klasického hotelového provozu, i o ne zcela běžné služby. Většina těchto služeb je zahrnuta v ceně ubytování, některé pak jsou zpoplatněny (zpoplatněné služby nejsou pro hosty povinné). Níže v textu naleznete výčet těch nejdůležitějších. Pro více informací o poskytovaných službách nás neváhejte kontaktovat

 

 

výčet základních služeb

PARKOVÁNÍ

Našim hostům také zajišťujeme parkování. Jedná se o placenou službu dle umístění parkovacího místa. Naše ubytovací zařízení zajišťuje parkování přímo před objektem (dražší varianta) a nebo v parkovacím domě vzdáleném cca. 250 metrů (levnější varianta). Popř. si hosté mohou zaparkovat na veřejném placeném parkovišti na Velkém náměstí (tato varianta je mimo naši působnost). Každopádně parkování je nutné rezervovat vždy s předstihem.

INTERNET

Každý apartmán je připojen k vnitřní síti Wifi internetového signálu. Jedná se o vysokorychlostní připojení, s omezením jednotlivých koncových bodů, pro kvalitní a stabilní dílčí připojení, bez kolapsu a ztráty signálu. Poskytovaná rychlost internetu je vhodná jak pro práci, tak i pro zábavu. S naším internetem budete vždy online. 

SNÍDANĚ

K ubytování je možné zajistit také kvalitní snídani v našem partnerském sousedním hotelu (cca. 30 metrů). Snídaně jsou zde podávány formou bufetu (švédské stoly). Nabízíme množství teplých i studených jídel, slaných i sladkých, včetně teplých i studených nápojů. Pobyt je možné realizovat i bez snídaní. 

RECEPCE

Naše recepce je umístěna hned u hlavního vchodu do objektu a je spojená s kanceláří, tedy s administrativním zázemím. Recepce není běžně přístupná hostům, slouží jen pro jednání s hosty, nebo pro vyřízení právě příchozích hostů. Personál recepce je k dispozici v sousední kanceláři, popř. na nás můžete narazit při pochůzce po domě. Můžeme Vám zde pomoci i s běžnými administrativními úkony (tisk / scan / kopírování). Provozní doba recepce je omezena. 

ÚKLID

Při začátku ubytování se hosté stěhují vždy do uklizeného apartmánu. V průběhu ubytování pak zajišťujeme průběžný úklid vždy v závislosti na délce pobytu (zpravidla po 3-4 dnech). Při průběžném úklidu také vysypeme odpadkové koše, vyměníme ložní prádlo a ručníky. Průběžný úklid je možné také objednat i individuálně (placená služba).

TV/SAT

Pro fanoušky sedavé zábavy máme v apartmánech flat televizní přijímače s příjmem standardního digitálního pozemního signálu, ve standardu DVB-T2. Jako rozšíření této nabídky, disponujeme satelitním příjmem z družic ASTRA 1 a HOTBIRD 13, ve standardu DVB-S2. Tyto satelity nabízejí nepřeberné množství cizojazyčných volných kanálů.

PRÁDELNA

Naši hosté mohou v průběhu svého ubytování využít také společnou prádelnu, pro praní a sušení svého prádla. Místnost s pračkami a sušičkami (prádelna) je součástí domu a je k dispozici non-stop a zcela zdarma. Pořadí není nijak určováno, tedy rezervace předem není nutná. Recepce může na vyžádání vydat i prací kapsle, popř. zdarma zapůjčí i žehličku, a/nebo žehlící prkno.

PŘÍJEZD

Standardní čas příjezdu je v rozmezí 14.00 – 18.00 hod. prvního dne pobytu. Dřívější příjezd je možné realizovat v závislosti na aktuální obsazenosti a pouze na základě vzájemné dohody. Pozdější příjezd je možný pouze po splnění podmínek k tomu určených a opět pouze po vzájemné dohodě. Pozdní příjezd je realizován bez asistence recepce.

ODJEZD

Standardní čas odjezdu je do 11.00 hod. V tuto dobu končí i námi hrazené parkovné a je tedy nutné s klíči odevzdat i veškeré zapůjčené parkovací karty. Odchod z apartmánu je realizován bez asistence recepce. Požadavky na pozdější odjezd jsou řešeny zcela individuálně, převážně na základě aktuální obsazenosti. Takový požadavek musí být vždy předem projednán s recepcí a může se na něj vztahovat speciální příplatek (v závislosti na čase odjezdu).

KAMEROVÝ SYSTÉM

Veřejné prostory našeho domu jsou monitorovány kamerovým systémem. Stejně tak jsou monitorovány prostory jako vnitřní kolárna, prádelna, recepce. Díky této skutečnosti je objekt zcela bezpečný a odolný vůči krádežím či vandalismu. Do kamerových záznamů nahlížíme jen a pouze v případě porušení bezpečnosti v domě – chráníme tím i soukromí našich hostů.

KOLA/KOČÁRKY

Součástí veřejných prostor jsou i prostory pro uložení kol a kočárků. Pro jízdní kola je vymezen prostor na dvorku (pod střechou), popř. krytá místnost u zadního vchodu do domu. Stejná místnost je určena i pro uložení kočárků. Hosté mají možnost si kola i kočárky vzít sebou do apartmánů, popř. nechat na chodbě před apartmánem. K přesunu v rámci domu plně poslouží náš prostorný výtah.

DĚTSKÁ POSTÝLKA

Rodinám s nejmenšími dětmi můžeme zapůjčit i dětskou postýlku s veškerým ložním prádlem. Postýlky máme cestovní pro jednodušší přesuny, ložní prádlo po každém použití posíláme do prádelny, popř. si pereme sami. Tato služba je zpoplatněna. Samozřejmě nemáme žádných námitek, pokud si rodina přiveze postýlku vlastní.

NON-STOP LINKA

V pracovní době recepce, ale hlavně mimo tuto dobu, nás vždy zastihnete na telefonní lince, která je v provozu non-stop. Tedy dovoláte se nám kdykoli. Na telefonu jsme schopni vyřešit jakékoli Vaše adekvátní dotazy a samozřejmě rádi pomůžeme i při řešení případných problémů. V nutných případech (myšleno v nočních hodinách), se dostaví některý náš pracovník, aby situaci vyřešil osobně. Telefonní číslo je +420 727 920 882.

RESTAURACE

V přízemí objektu je k dispozici autentická indicko / nepálská restaurace (RESTAURACE TANDOOR). Nejedná se o provoz přidružený. V restauraci můžete ochutnat různé pokrmy z těchto exotických zemí, počínaje obědem a konče pohodovou pozdní večeří.

KAVÁRNA/VINÁRNA

Kavárna a vinárna Mlsoun nabízí nepřeberné množství výborné kávy, kvalitního vína a doplňkového sortimentu, jako jsou zákusky, čokolády, drobné občerstvení atd. Tento podnik je vyhlášený a velice navštěvovaný i díky pravidelným degustačním večerům.

VÝTAH

Pro větší komfort a pohodlí máme k dispozici také osobní výtah, který funguje mezi všemi obytnými patry bez omezení. Díky tomu je zajištěn pohodový přesun osob, zavazadel, popř. jízdních kol, kočárků či imobilních občanů. Kapacita výtahu je 12 osob, je tedy vhodný i pro větší skupiny.

SAFE-BOX

U hlavního vchodu do objektu je k dispozici schránka, která slouží převážně pro případné noční, či pozdní příjezdy hostů. Schránka je dostatečně velká pro umístění klíčů, které si zde host po zadání hesla vyzvedne a dostane se tak do objektu, potažmo do apartmánu. Tedy box slouží pro možnost příjezdu mimo pracovní dobu recepce, bez jakékoli naší účasti.

PLATBA

Za ubytování lze platit několika způsoby: hotově, kartou, převodem, benefitními poukazy. Hotovostní platbu lze provádět buď v Kč, nebo v EUR (žádnou další měnu nepřijímáme). Platební kartou lze platit přímo na místě, nebo i vzdáleně, pomocí souhlasu vlastníka karty – přijímáme většinu platebních karet. Převodním příkazem lze zaplatit po předešlé písemné objednávce (tato možnost je vždy na posouzení provozovatele a není nárokovatelná). V poslední řadě také přijímáme různé benefitní karty a poukazy (toto je nutné vždy nahlásit předem).