ubytování  na starém městě

V našem objektu zajišťujeme také služby krátkodobého ubytování – tedy ubytovací služby. Tato služba je poskytována jen v některých apartmánech, a to celoročně a bez ohledu na délku pobytu. Našim hostům poskytujeme komfortní prostředí v plně vybavených apartmánech se službami srovnatelnými se službami městského hotelu***.
 
Všechny námi nabízené apartmány jsou plně vybaveny pro jakýkoli pobyt. Jsou zde i kompletně zařízené kuchyňky, pro případnou přípravu vlastních pokrmů. Pro rodiny či více osob máme k dispozici i vícelůžkové apartmány, s rozšířením spacího prostoru do zvýšeného patra. Každý apartmán má také svoje vlastní sociální zařízení s ručníky a základním hygienickým vybavením.
 

 

DÉLKA UBYTOVÁNÍ

Ubytovat se u nás můžete již od jednoho dne dle vlastní potřeby a našich možností. Pro delší pobyt než 1 měsíc navštivte stránku REZIDENČNÍ BYDLENÍ. V takovém případě se jedná o střednědobý, či dlouhodobý pronájem s obdobnými podmínkami a s celkovou cenovou redukcí.

VYBAVENÍ APARTMÁNŮ

Všechny naše apartmány jsou plně vybaveny pro jakýkoli druh pobytu (pracovní, rekreace, atd.), včetně kompletně vybavené kuchyňské linky pro přípravu stravy dle vlastní chuti. Součástí apartmánů je samozřejmě ložní prádlo a ručníky, včetně základního hygienického vybavení. Každý host má také možnost využít naši prádelnu pro praní a sušení vlastního prádla, popř. si v recepci může půjčit i žehličku a žehlící prkno.

JEDNOTLIVCI I CELÉ RODINY

Přijďte se k nám ubytovat, ať už jste kdokoli. Zajistíme pohodové ubytování jednotlivcům, párům, skupinám, ale i celým rodinám. Máme prostory pro kola, s kočárkem se dostanete až do apartmánu, díky prostornému a modernímu výtahu. Těm nejmenším půjčíme i dětskou postýlku a nevadí nám ani domácí mazlíčci. Dbáme na pořádek a bezpečnost. Celý dům je uzavřen a zajištěn bezpečnostním systémem.

PŘÍJEZD / ODJEZD

Zahájení ubytování je možné v den příjezdu v rozmezí 14.00 – 18.00 hod. Je možné dohodnout si dřívější příjezd, ovšem po předešlé dohodě a s ohledem na ostatní rezervace (odjezdy hostů, připravenost daného apartmánu atd.). Pozdější příjezd je také možný, a to opět po předchozí dohodě a za splnění některých podmínek (platba předem, jasná specifikace snídaně, požadavky na parkování atd.). Takový příjezd je pak realizován bez asistence recepce (může být pouze telefonická asistence).

Standardní doba odjezdu je do 11.00 hod. I tento je možné prodloužit, ovšem opět po předchozí dohodě a v závislosti na další obsazenosti daného apartmánu. Odjezd probíhá bez asistence recepce.

SLUŽBY PRO HOSTY

K ubytování hostům zajišťujeme také placené parkování (1 apartmán = 1 osobní auto). V průběhu ubytování jsme schopni zajistit i snídaně formou bufetu v našem sousedním hotelu (HOTEL U ČESKÉ KORUNY) – cca 30 metrů. Samozřejmostí je služba recepce s anglicky hovořícím personálem (provoz recepce je časově omezen). Mimo provozní dobu recepce zajišťujeme non-stop servis na telefonu. Celý dům je striktně nekuřácký – krom míst k tomuto účelu určených. Všechny apartmány jsou pokryty Wifi signálem s přístupem k internetu.

HODNOCENÍ HOSTŮ

Jsme dlouhodobě jedním z nejlépe hodnocených ubytovacích zařízení v Hradci Králové. Pozitivní hodnocení našich hostů je pro nás tou největší odměnou a důkazem toho, že to děláme dobře.

PLATBA ZA UBYTOVÁNÍ

Za ubytování je možné platit několika způsoby. V prvé řadě preferujeme platbu hotově, nebo platební kartou. Hotovostní úhrada může být provedena jak v Kč, tak přijímáme i vhodný ekvivalent v EUR. Jiné měny neakceptujeme. Při platbě kartou lze využít jakoukoli platnou platební kartu – přijímáme všechny druhy a typy platebních karet (včetně AMEX a JCB).

Také akceptujeme některé benefitní karty a poukazy. Pro platbu takovým způsobem doporučujeme zjistit si u poskytovatele služby dostupnost právě v našem ubytovacím zařízení (většinou na stránkách poskytovatele). Takovou úhradu je nutné vždy předem projednat s naší recepcí.

V poslední řadě akceptujeme i platbu převodem (tzv. na fakturu), ovšem za splnění podmínek k tomu určených. Platit převodem je možné jak předem, tak i po ubytování. Vše je vždy závislé na individuální situaci a dohodě. Takový způsob úhrady není možný bez předchozí vzájemné dohody.