služby  k bydlení

V rámci rezidenčního bydlení (dlouhodobý a střednědobý pronájem) v našem domě zajišťujeme pro spokojenost našich nájemníků k tomu adekvátní služby. Jedná se převážne o služby klasického bytového domu, ale i o ne zcela běžné služby. Většina těchto služeb je zahrnuta v ceně ubytování, některé pak jsou zpoplatněny (zpoplatněné služby nejsou povinné). Níže v textu naleznete výčet těch nejdůležitějších. Pro více informací o poskytovaných službách nás neváhejte kontaktovat

 

 

výčet základních služeb

INTERNET

Každý apartmán je připojen k vnitřní síti Wifi internetového signálu. Jedná se o vysokorychlostní připojení, s omezením jednotlivých koncových bodů, pro kvalitní a stabilní dílčí připojení bez kolapsu a ztráty signálu. Poskytovaná rychlost internetu je vhodná jak pro práci, tak i pro zábavu. S naším internetem budete vždy on-line.

TV/SAT

Pro fanoušky sedavé zábavy, máme v apartmánech zajištěn příjem standardního digitálního pozemního vysílání ve standardu DVB-T2 (česká digitální televizní síť). Jako rozšíření této nabídky disponujeme satelitním příjmem z družic ASTRA 1 a HOTBIRD 13 ve standardu DVB-S2. Tyto satelity nabízejí nepřeberné množství cizojazyčných kanálů.

PRÁDELNA

Naši nájemníci mohou využít také společnou prádelnu pro praní a sušení svého prádla. Místnost s pračkami a sušičkami (prádelna), je součástí domu a je k dispozici non-stop a zcela zdarma. Pořadí není nijak určováno, tedy rezervace předem není nutná. Tento prostor je hlídán bezpečnostní kamerou, abychom zamezili ztrátám osobních věcí.

VÝTAH

Pro větší komfort a pohodlí, máme k dispozici také osobní výtah, který funguje mezi všemi obytnými patry bez omezení. Díky tomu je zajištěn pohodový přesun osob, zavazadel, popř. jízdních kol, kočárků či imobilních osob. Kapacita výtahu je 12 osob, je tedy vhodný i pro větší skupiny.

KAMEROVÝ SYSTÉM

Veřejné prostory domu jsou monitorovány kamerovým systémem. Stejně tak jsou monitorovány prostory, jako vnitřní kolárna, prádelna, recepce. Díky této skutečnosti je objekt zcela bezpečný a odolný vůči krádežím či vandalismu. Do kamerových záznamů nahlížíme jen a pouze v případě porušení bezpečnosti v domě – chráníme tím i soukromí našich hostů.

KOLA/KOČÁRKY

Součástí veřejných prostor jsou i prostory pro uložení kol a krátkodobě i kočárků. Pro jízdní kola je vymezen prostor na dvorku (pod střechou), popř. krytá místnost u zadního vchodu do domu. Stejná místnost je určena i pro krátkodobé uložení kočárků. Nájemníci mají možnost si kola i kočárky vzít s sebou do apartmánu. K přesunu v rámci domu plně poslouží náš prostorný výtah. Za odložená kola či kočárky ve veřejně přístupných prostorách nese zodpovědnost jejich majitel.

TŘÍDĚNÍ ODPADU

Podporujeme myšlenku ekologické likvidace a třídění odpadu, a proto nabízíme nájemníkům možnost odpadky třídit na směsný komunální odpad (běžná černá nádoba), papír (modrá nádoba) a plasty (žlutá nádoba). Odpadové nádoby jsou umístěny na dvorku. Jsme rádi, když naši nájemníci této možnosti využívají a svůj odpad alespoň z části třídí.

RECEPCE

Recepce je umístěna hned u hlavního vchodu do objektu a je spojená s kanceláří, tedy s administrativním zázemím. Personál recepce je k dispozici v sousední kanceláři, popř. na nás můžete narazit při pochůzce po domě. Recepce pro nájemníky slouží převážně pro úhradu nájemného (v hotovosti), hlášení závad či vyzvednutí pošty. Pracovní doba recepce je časově omezena.

NON-STOP LINKA

V pracovní době recepce, ale hlavně mimo tuto dobu, nás vždy zastihnete na telefonní lince, která je v provozu non-stop. Tedy dovoláte se nám kdykoli. Na telefonu jsme schopni vyřešit jakékoli adekvátní dotazy a samozřejmě rádi pomůžeme i při řešení případných problémů. V nutných případech (myšleno v nočních hodinách) se dostaví některý náš pracovník, aby situaci vyřešil osobně. Telefonní číslo je +420 727 920 882.

KAVÁRNA/VINÁRNA

Kavárna a vinárna Mlsoun nabízí nepřeberné množství výborné kávy, kvalitního vína a doplňkového sortimentu, jako jsou zákusky, čokolády, drobné občerstvení atd. Tento podnik je vyhlášený a velice navštěvovaný i díky pravidelným degustačním večerům (www.mlsoun.eu).

RESTAURACE

V přízemí objektu je k dispozici autentická indická a nepálská restaurace (RESTAURACE TANDOOR). V restauraci můžete ochutnat různé pokrmy z těchto exotických zemí, počínaje obědem a konče pohodovou pozdní večeří (www.indickanepalska.cz).

ÚDRŽBA APARTMÁNŮ

V rámci pronájmu apartmánu zajišťujeme také základní drobné údržbářské práce s tímto spojené. Hlavní náplní této činnosti je výměna nefunkčních žárovek, popř. opravy a výměny součástí bytů, které jsou postupně amortizovány a je potřeba je průběžně udržovat. Práce nad rámec běžné údržby mohou být zpoplatněny. Tato služba nenahrazuje vlastní odpovědnost za stav apartmánu při běžném užívání.

VLASTNÍ IDENTITA

Každý nájemník má možnost „být viděn“ či naopak. U hlavních vchodových dveří se nachází zvonkové tablo – elektronický vrátník. Zde jsou uvedena jména všech bydlících (popř. jen těch, kteří chtějí) s napojením na systém domácího telefonu pro spojení a možnosti otevření vchodových dveří. V průchodu domu jsou také poštovní schránky, které je možno také osobně využít (pokud má nájemník zájem). Pokud nájemník nechce poštovní schránku, přebírá pro něj poštu naše recepce.

ÚKLID

Každý apartmán je standardně uklizen vždy před samotným pronájmem. Dále také v rámci nájmu zajišťujeme pravidelný úklid společných částí domu. K základnímu nájmu je možné nad rámec standardních služeb také využít úklidových služeb, spojených s výměnou lůžkovin a ručníků. Tyto služby jsou zpoplatněny dle aktuálního ceníku.

SNÍDANĚ

Nájemníci mohou využít také stravovací služby, konkrétně snídaňový servis v našem sousedním objektu – HOTEL U ČESKÉ KORUNY. Jedná se o službu mimo náš objekt, která je zpoplatněna dle aktuálního ceníku provozovatele hotelu. Snídaně jsou poskytovány po předešlé dohodě s recepcí. Tato služba je závislá na provozu poskytujícího hotelu. Snídaně jsou podávány formou švédských stolů (bufet).