apartmány  v historické budově

Níže naleznete jednotlivé typy apartmánů, které jsou standardně nabízeny v rámci ubytovacích služeb - tedy ke krátkodobému pronájmu v řádech dnů, resp. nocí. Tento typ služby poskytujeme již od jedné noci po delší pobyty - vše záleží jen na požadavcích hosta. Jednotlivé apartmány jsou velikostně rozděleny, ovšem s totožným vybavením (může se lišit např. jen vybavení koupelny - vana/sprchový kout).
 
Ke krátkodobému pronájmu zpravidla nabízíme jen dva druhy apartmánů a to dvoulůžkový a čtyřlůžkový. Z těchto dvou typů jsou pak odvozovány i alternativy s nižší obsazeností a to jednolůžkový a třílůžkový apartmán. Ve většině případů se jedná o manželské postele (1 nebo 2). V případě vícelůžkových apartmánů jsou lůžka přidávána do zvýšeného patra (přístup po žebříčku). Manželská postel nemusí být ve 100% zajištěna u jednolůžkových apartmánů.
 

 

typy apartmánů

pokoje

APARTMÁN (2)

Převážně dvoupokojový apartmán vybavený manželskou postelí (postel umístěna v ložnici). V koupelně je převážně sprchový kout (v některých případech vana). Kuchyně je vybavena standardním způsobem. Tento apartmán se nijak neliší od vícelůžkových, snad jen velikostí.

APARTMÁN (4)

Dvoupokojový apartmán s ložnicí a zvýšeným patrem vybavený dvěma manželskými postelemi (v ložnici a ve zvýšeném patře). V koupelně je vana nebo sprchový kout. Kuchyně je vybavena standardním způsobem. Jedná se o prostorově největší apartmány.

JEDNOLŮŽKOVÝ (single)

Jednopokojový apartmán vybavený jednou postelí, který může být menší než běžný dvoulůžkový apartmán. Kuchyně je vybavena standardním způsobem, v koupelně sprchový kout nebo vana.

TŘÍLŮŽKOVÝ (triple)

Dvoupokojový apartmán vybavený dvěma postelemi (převážně manželská postel v ložnici a druhá ve zvýšeném patře). V koupelně je sprchový kout nebo vana. Kuchyně je vybavena standardním způsobem. Tento apartmán se neliší od čtyřlůžkového (může být o něco menší).