apartmány  v historické budově

Níže naleznete jednotlivé typy apartmánů, které jsou standardně nabízeny v rámci ubytovacích služeb - tedy ke krátkodobému pronájmu v řádech dnů, resp. nocí. Tento typ služby poskytujeme již od jedné noci po delší pobyty - vše záleží jen na požadavcích hosta. Jednotlivé apartmány jsou velikostně rozděleny, ovšem s totožným vybavením (může se lišit např. jen vybavení koupelny - vana/sprchový kout).
 
Ke krátkodobému pronájmu zpravidla nabízíme jen dva druhy apartmánů a to dvoulůžkový a čtyřlůžkový. Z těchto dvou typů jsou pak odvozovány i alternativy s nižší obsazeností a to jednolůžkový a třílůžkový apartmán. Ve většině případů se jedná o manželské postele (1 nebo 2). V případě vícelůžkových apartmánů jsou lůžka přidávána do zvýšeného patra (přístup po žebříčku). Manželská postel nemusí být ve 100% zajištěna u jednolůžkových apartmánů.
 

 

typy apartmánů

pokoje

JEDNOLŮŽKOVÝ (single)

Jednopokojový či dvoupokojový apartmán vybavený jednou postelí (buď manželskou nebo samostatným jednolůžkem), který může být menší než běžný dvoulůžkový. Kuchyně je vybavena standardním způsobem, v koupelně sprchový kout (v některých případech vana).

DVOULŮŽKOVÝ (double)

Převážně dvoupokojový apartmán vybavený manželskou postelí (postel umístěna v ložnici). V koupelně je převážně sprchový kout (v některých případech vana). Kuchyně je vybavena standardním způsobem. Tento apartmán se nijak neliší od vícelůžkových, snad jen velikostí.

TŘÍLŮŽKOVÝ (triple)

Dvoupokojový apartmán vybavený dvěma postelemi (převážně manželská postel v ložnici a druhá ve zvýšeném patře). V koupelně je sprchový kout nebo vanaKuchyně je vybavena standardním způsobem. Tento apartmán se neliší od čtyřlůžkového (může být o něco menší).

ČTYŘLŮŽKOVÝ (quadruple)

Dvoupokojový apartmán s ložnicí a zvýšeným patrem vybavený dvěma manželskými postelemi (v ložnici a ve zvýšeném patře). V koupelně je vana nebo sprchový koutKuchyně je vybavena standardním způsobem. Jedná se o prostorově největší apartmány.