Boromeum

Hodnocení hotelu

Pro naše budoucí, popř. i stávající hosty zde uvádíme několik možností získání informací od již ubytovaných hostů, kteří naše služby hodnotili v rámci světových i tuzemských rezervačních systémů. Níže si můžete prohlédnout a pročíst hodnocení našeho hotelu. Veškerá hodnocení a recenze jsou založena na svobodné vůli našich hostů a nejsou nikterak upravována nebo cenzurována. Z toho důvodu nevedeme vlastní hodnotící systém, ale předkládáme zcela regulérní možnosti pro posouzení našich služeb, třeba i v rámci místní konkurence.
 
Máte-li nějaké dotazy či připomínky k hodnocení našeho ubytovacího zařízení, neváhejte nás kontaktovat buď pomocí kontaktního formuláře nebo e-mailem info@boromeum.cz.


Referenční servery

Hodnocení hotelu Boromeum residence Hradec Králové, naleznete na těchto nezávislých serverech:
 
 
Boromeum residence
9.6/10


apartmanovy-dum-hradec-kralove
studio-boromeum-residence-hradec-kralove
flat-boromeum-residence
schodiste-hradec-kralove
bath-room-hradec-kralove
kratkodoby-pronajem-byt
penzion
hotel-boromeum-residence
penzion1
Hotel a pronájem bytů
Online rezervace Kompletní fotogalerie

Boromeum residence

ikonka2

+420 727 920 882
ikonka1
Špitálská 183/2 
500 03 Hradec Králové
Jak se k nám dostanete

Kontaktujte nás

Kontaktní malý
Boromeum residence - příjemné místo v historické lokalitě Hradce Králové, které dodá Vašemu pobytu tu správnou pohodu, ať se zdržíte v hotelu jeden den či týden a nebo si zvolíte pronájem bytu třeba i na celý rok.
Příjemné ubytování ve 40 moderně vybavených apartmánech v centru Hradce Králové v památkově chráněné budově s bohatou historií.  

Hotelové ubytování v centru Hradce Králové
Hotel Boromeum residence nabízí ubytování v komfortně a moderně vybavených apartmánech v centru Hradce Králové v jeho historické části, 100 m od Velkého náměstí. Ubytování nabízíme ve 3 typech apartmánů s jedním až čtyřmi lůžky. V hotelu je možné se ubytovat od jednoho dne a délka pobytu není omezena, delší pobyty jsou cenově zvýhodněny.

Pronájem bytů v centru Hradce Králové
Boromeum residence nabízí pronájem komfortně a moderně vybavených bytů (apartmánů) v centru Hradce Králové v jeho historické části, 100 m od Velkého náměstí. Pronájem nabízíme ve 3 typech jednopokojových nebo dvoupokojových bytů. Dlouhodobý pronájem bytů je možný od několika měsíců a délka není omezena.

Rádi Vás provedeme naším objektem nebo zodpovíme Vaše dotazy. Přijďte se podívat a přesvědčit se, jak citlivě a vkusně byla provedena rekonstrukce jednoho z největších objektů na starém městě v Hradci Králové.


Boromeum residence v Hradci Králové hodnocení