Boromeum

Pronájem bytů v centru Hradce Králové

Boromeum residence nabízí dlouhodobý pronájem vybavených apartmánů (bytů) v centru Hradce Králové v jeho historické části, 100 m od Velkého náměstí. Pronájem nabízíme ve 3 typech jednopokojových nebo dvoupokojových apartmánů. Dlouhodobý pronájem standardně nabízíme se smlouvou na dobu neurčitou, minimálně však na dobu 1 roku. V případě, že máte zájem o pronájem na kratší dobu, kontaktujte nás - připravíme Vám zajímavou individuální nabídku.

Všechny apartmány jsou vybaveny tak, aby splňovaly požadavky na dlouhodobý pronájem. Apartmány jsou standardně vybaveny kuchyní a základním nábytkem (stoly, židle, postel, komoda,…). Je však možné apartmán vybavit kompletním vybavením jako je televize, lůžkoviny, kuchyňské nádobí a podobně. Přesný rozsah vybavení je specifikován níže a jeho rozsah je možné řešit dohodou.

Každý apartmán má koupelnu s toaletou (vanu nebo sprchový kout - dle typu apartmánu). V každém apartmánu je  k dispozici vysokorychlostní internet. Příjem satelitního signálu je řešen z družic ASTRA 1 a HOTBIRD 13.

Dále je možné v našem objektu využít prádelnu s pračkami a sušičkami. Také je možno využít prostor pro uložení jízdních kol. Našim klientům nabízíme pomoc při řešení parkování na starém městě, popř. v parkovacím domě. Objekt Boromeum residence je nekuřácký, prostor pro kouření je vyhrazen na dvorní části nemovitosti.

Mezi naše klienty patří firmy, jednotlivci, partnerské dvojce či rodiny z tuzemska i zahraničí, kteří hledají pohodlné bydlení v centru Hradce Králové. Dále jsou apartmány velmi často využívány pro společnosti, které využívají ubytování pro své zaměstnance nebo obchodní partnery. Našim klientům jsme schopni zajistit plnohodnotný hotelový servis jako jsou úklidy, předání klíčů či uložení zavazadel při střídaní osob během týdne. Výjimkou není ani podnájem bytu za účelem zřízení kanceláře.

Objekt Boromeum residence prošel kompletní rekonstrukcí a celkově nabízí 40 apartmánů ke krátkodobému hotelovému ubytování či dlouhodobému pronájmu bytů.

Snažíme se našim hostům zajistit pohodlné a útulné bydlení, tak, aby byli spokojeni. Naší motivací a odměnou je plná spokojenost našich ubytovaných klientů.

Podnájem bytů nabízíme v těchto typech:


Vybavení zahrnuté v základní ceně apartmánu:

 • kuchyňská linka včetně dřezu, digestoře (mimo dvou nejmenších apartmánů) a varné desky
 • lednice
 • mikrovlnná trouba
 • šatní skříň
 • jídelní stůl + židle
 • konferenční stolek
 • pohovka
 • dvoulůžko včetně matrací
 • komoda pod televizi
 • obrazy
 • záclony

Vybavení za příplatek:

 • televize
 • varná konvice
 • jídelní servis (sada hrnců, sada talířů, hrníčky, sklenice, příbory, další drobné vybavení kuchyně)
 • lůžkoviny, ručníky
 • další drobné vybavení apartmánu (odpadkové koše, toaletní sada,…)

Za příplatek je možné zajistit úklid apartmánu a výměnu lůžkovin 1x týdně nebo 1x za 14 dní.

PRONÁJEM BYTU - DLOUHODOBÉ UBYTOVÁNÍ

long-term-rentrent-small-flat-boromeumpronajem-maly-byt
studio-apartmentpronajem-velky-apartman-boromeumsuit-hradec-kralove
rent-large-flat-boromeum-residence-hradec-kraloverent-studio-apartment-boromeum-residence-hradec-kraloverent-small-flat-boromeum-residence
small-flat-boromeumpronajem-dvoupokojovy-byt-boromeum-residence-hradec-kralovesmall-flat-boromeum-residence
maly-byt-boromeumpronajem-dvoupokojovy-byt-boromeum-residence-hradecpronajem-maly-apartman-boromeum-residence-hradec-kralove
bydleni-hradec-kralovepronajem-velky-apartman-boromeum-residence-hradecflat-hradec-kralove
dlouhodoby_pronajem-hradec-kralovedvoupokojovy-apartman-boromeum-residence-hradecdvoupokojovy-apartman-hradec-kralove
pronajem-dvoupokojovy-bytrent-flat-boromeum-residence-hradecrent-large-flat-boromeum-residence-hradec
rent-studio-flat-boromeum-residence-hradecmaly-apartman-boromeum-residence-hradecpronajem-jednopokojovy-apartman-boromeum-residence
dvoupokojovy-apartman-boromeum-residencerent-small-apartment-boromeum-residence-hradecpronajem-jednopokojovy-byt-boromeum-residence
apartman-boromeumstudio-flatpronajem-velky-byt-boromeum-residence-hradec
rent-studio-flatpronajem- dvoupokojovy -apartman-boromeum-residence-hradec-kraloveubytovani-hradec-kralove
pronajem- dvoupokojovy -apartmanpronajem- dvoupokojovy -apartman-boromeum-residence-hradecdvoupokojovy-apartman-boromeum-residence-hradec-kralove
small-flat-boromeum-residence-hradec-kraloveapartman-hradec-kraloverent-large-flat
pronajem-jednopokojovy-apartman-boromeum-residence-hradec-kraloverent-flat-boromeum-residence-hradec-kraloverent-flat-boromeum-residence
rent-studio-flat-boromeumpronajem-apartmanu-hradec-kraloverent-small-flat-boromeum-residence-hradec
small-apartmentdvoupokojovy-byt-hradec-kraloverent-small-apartment-boromeum-residence-hradec-kralove
rent-small-flat-boromeum-residence-hradec-kraloverent-flat-boromeumrent-small-flat
studio-apartment-boromeumrent-apartmentrent-apartment-boromeum-residence-hradec-kralove
rent-small-apartment-boromeum-residencerent-studio-apartment-boromeum-residence-hradecsmall-apartment-boromeum
PředchozíDalší
Hotel a pronájem bytů
Online rezervace Kompletní fotogalerie

Boromeum residence

ikonka2

+420 727 920 882
ikonka1
Špitálská 183/2 
500 03 Hradec Králové
Jak se k nám dostanete

Kontaktujte nás

Kontaktní malý
Boromeum residence - příjemné místo v historické lokalitě Hradce Králové, které dodá Vašemu pobytu tu správnou pohodu, ať se zdržíte v hotelu jeden den či týden a nebo si zvolíte pronájem bytu třeba i na celý rok.
Příjemné ubytování ve 40 moderně vybavených apartmánech v centru Hradce Králové v památkově chráněné budově s bohatou historií.  

Hotelové ubytování v centru Hradce Králové
Hotel Boromeum residence nabízí ubytování v komfortně a moderně vybavených apartmánech v centru Hradce Králové v jeho historické části, 100 m od Velkého náměstí. Ubytování nabízíme ve 3 typech apartmánů s jedním až čtyřmi lůžky. V hotelu je možné se ubytovat od jednoho dne a délka pobytu není omezena, delší pobyty jsou cenově zvýhodněny.

Pronájem bytů v centru Hradce Králové
Boromeum residence nabízí pronájem komfortně a moderně vybavených bytů (apartmánů) v centru Hradce Králové v jeho historické části, 100 m od Velkého náměstí. Pronájem nabízíme ve 3 typech jednopokojových nebo dvoupokojových bytů. Dlouhodobý pronájem bytů je možný od několika měsíců a délka není omezena.

Rádi Vás provedeme naším objektem nebo zodpovíme Vaše dotazy. Přijďte se podívat a přesvědčit se, jak citlivě a vkusně byla provedena rekonstrukce jednoho z největších objektů na starém městě v Hradci Králové.


Boromeum residence v Hradci Králové hodnocení