Boromeum

Pronájem bytů - služby

Boromeum residence nabízí dlouhodobý pronájem vybavených apartmánů (bytů) v centru Hradce Králové v jeho historické části, 100 m od Velkého náměstí. Pronájem nabízíme ve 3 typech jednopokojových nebo dvoupokojových apartmánů.

Dlouhodobý pronájem nabízíme v těchto typech apartmánů: Jednopokojový (pro 1-2 osoby), Dvoupokojový STANDARD (pro 1-4 osoby) a Dvoupokojový VELKÝ (pro 1 – 4 osoby). Apartmány se liší velikostí, počtem ubytovaných a vybavením.

Při dlouhodobém pronájmu bytu je možné využít těchto služeb:

Údržba apartmánu

V ceně pronájmu je zajištěn 100% servis na veškeré vybavení. V případě, že Vám praskne žárovka nebo se něco rozbije či přestane fungovat, prosím ohlaste tuto závadu a my se budeme snažit ji co nejdříve dát do pořádku - v závislosti na charakteru opravy a možnostech.

Úklid apartmánu

Při zahájení pronájmu Vám předáme kompletně uklizený apartmán. Očekáváme, že při ukončení pronájmu nám bude apartmán předán ve stejném stavu. V případě, že se na finální úklid necítíte, tak finální úklid za úplatu zajistíme. 

V průběhu pronájmu Vám na přání zajistíme kompletní úklid v pravidelných termínech a to buď 1x týdně nebo 1x za 2 týdny. Úklid je možné domluvit i v jiných intervalech nebo je možno zajistit mimořádný velký úklid kdykoliv v průběhu nebo při ukončení pronájmu (tyto služby jsou zpoplatněny).

Úklid společných prostor jako jsou chodby, schodiště, výtah, prádelna jsou pravidelně prováděny minimálně 2x týdně.

Energie

V ceně pronájmu je zahrnuta spotřeba energií a to studené vody, teplé vody, topení a elektřiny.Energie jsou zahrnuty jako samostatné paušální položky v měsíční faktuře za pronájem. U studené vody, teplé vody a elektřiny je spotřeba vypočtena předpokládaným průměrem podle počtu osob. U topení je spotřeba vypočtena podle podlahové plochy apartmánu.

Topení je v celém objektu automatické a je regulované podle venkovní teploty. Systém je nastaven tak, aby byla ve všech pokojích dosažena minimální teplota 22°C. Na radiátorech jsou osazeny termostatické hlavice, kterými je možné teplotu regulovat. V případě nadměrné spotřeby energií (voda, elektro) si vyhrazujeme právo tyto energie doúčtovat při ukončení pronájmu nebo při ročním zúčtování.

Praní prádla

V objektu Boromeum residence je ve 3. podlaží vyhrazena místnost kde je umístěno 5 praček a 5 sušiček pro celý bytový dům. Návody na tyto spotřebiče jsou umístěny v této místnosti. Použití prádelny je pro naše nájemníky zdarma. V případě, že budete chtít zajistit praní prádla, tyto služby Vám za úplatu zajistíme.

Internet

V celém objektu Boromeum residence je zajištěn vysokorychlostní internet. Připojit se je možné pomocí standardního LAN kabelu. V některých apartmánech je k dispozici také připojení pomocí Wi-fi.

Satelitní příjem

Příjem satelitního signálu je zajištěn z družic ASTRA 1 a HOTBIRD 13.

Ubytování hostů

V případě, že za Vámi přijede návštěva, je možné ji ubytovat ve Vašem pronajatém apartmánu. V případě, že ji chcete ubytovat v jiném apartmánu, prosím kontaktujte nás a my Vám připravíme zvýhodněnou nabídku krátkodobého hotelového ubytování pro Vaši rodinu či přátelé v naší budově.

Likvidace odpadků

Pro domovní odpad je určeno několik nádob na dvorku našeho objektu. Podporujeme myšlenku ekologické likvidace a třídění odpadu a proto je odpad členěn na běžný domovní odpad, plast, sklo a papír. Budeme rádi, pokud nebudete lhostejní k našemu životnímu prostředí a stejně jako my podpoříte ekologické třídění odpadu v našem objektu.

Kamerový systém

V rámci objektu máme ve společných prostorách instalován kamerový systém se záznamem a to výhradně z důvodů bezpečnostních. V případě potřeby (krádež, vandalství, atd.) je možno potřebné záznamy dohledat a předat orgánům činným v trestním řízení.

Snídaně

V případě zájmu o snídani je možné si tuto službu objednat za cenu 130 Kč na osobu. Snídaně poskytujeme ve vedlejším objektu formou bohaté kontinentální snídaně s domácím čerstvým pečivem. Snídaně je k dispozici od 7.00 do 10.00 hod. (víkendy 8.00 - 11.00 hod.).

Kavárna, Vinárna

Součástí našeho objektu je nekuřácká Kavárna a vinárna (Café Vino Boromeum) umístěná v přízemí objektu. Ve svých jedinečných prostorech Vám nabídneme širokou nabídku kávy, moravských vín, zákusků a dalších dobrot. Pravidelně pořádáme degustace kávy, čokolády, vína, piva, whisky, rumů, grappy, sýrů. Nabízíme rovněž pronájem samostatného salonku nebo celého prostoru.
www.mlsoun.eu/boromeum

Restaurace

Součástí našeho objektu je Indická restaurace Everest umístěná v přízemí objektu. V restauraci můžete ochutnat autentickou indickou a nepálskou kuchyni. Vaří pro Vás zkušení kuchaři z Nepálu, kteří mají dlouholetou praxi s indickou gastronomií na vysoké úrovni a jsou vyškoleni v prestižních restauracích v indickém Dílí.
www.restauraceeverest.cz

Pronájem salonku

V našich nebytových prostorech je možnost zajistit pronájem salonku nebo celého restauračního zařízení včetně zajištění občerstvení nebo rautu dle požadavků.
Kapacita samostatného salonku je 30 lidí maximální kapacita celého prostoru kavárny je 70 lidí.

Parkování

Pro dlouhodobě ubytované klienty nabízíme pomoc při zajištění residenčního parkovacího místa pro parkování na starém městě. Parkování je možné buď v přilehlých ulicích, na Velkém náměstí nebo v parkovacím domě RegioCentrum - vše je odvislé od volných kapacit správce.

Uložení kol a kočárků

Kočárky a kola je možné uložit v přízemí objektu v samostatně uzamykatelné místnosti.

Poštovní schránky

Každému nájemníkovi bude při zahájení pronájmu zřízena poštovní schránka (projeví-li zájem) a tlačítko na zvonkovém systému (elektronický vrátný). Klíček od poštovní schránky obdrží nájemník při předání bytu. V případě větších zásilek nebo balíků Vám zásilku převezmeme do kanceláře a poté zajistíme její předání.

Ostatní služby

V případě, že se v Hradci Králové nevyznáte a budete chtít poradit co kde nalézt či zařídit, obraťte se na naši kancelář - rádi Vám poradíme nebo pomůžeme. Také máme k dispozici mapy města a další propagační materiály města a okresu, ve kterých je možno nalézt zajímavé turistické cíle, historické informace a další neméně zajímavé a jistě inspirativní povídání.

DLOUHODOBÝ PRONÁJEM BYTU

hradec-kralove-hotel-kavarnaokoli-boromeum-residencekavarna-vinarna-boromeum-residence
bila-vez-tomkova-spitalska-boromeumboromeum-residence-vecersalonek-kavarna-hradec-kralove
boromeum-spitalskavstupni-portal-boromeum-residence-hradectomkova-spitalska-boromeum
vinarna-hradecboromeum-residence-spitalskahradec-restaurace
accommodation-hradec-kralovewine-bar-boromeumkavarna-hradec-kralove
spolecne-prostory-boromeum-residencereception-boromeum-residenceschodiste-hradec-kralove
reklama-boromeum-spitalskanocni-reklama-hradec-kraloveboromeum-vinarna
boromeum-spitalska-hradec-kralovecoffe-bar-boromeumportal-hradec-kralove
ubytovani-hradec-kralove-vinarnachodba-hradec-kralovebila-vez-boromeum-residence
kavarna-boromeum-residenceubytovani-hradec-kralovekamenny-vchod-boromeum-residence
vstup-boromeum-residencehradec-restaurace-indickahotel-accommodation-hradec-kralove
vstup-boromeum-spitalska-hradechlavni-schodiste-boromeum-residencespolecny-prostor-hradec-kralove
nocni-lampa-boromeumokrasny-sloup-boromeum-residencetomkova-ulice-hradec-kralove
erb-hradec-kralovevstup-boromeum-hradecrestaurace-indicka
vinarna-boromeum-residencecafe-vino-boromeumapartments-hradec-kralove-accommodation
restauraceindicka-restaurace-hradectomkova-boromeum-residence
schodiste-boromeum-residenceklenbove-stropy-hradec-kralovechodba-boromeum-residence
coffe-hradec-kralovehlavni-vchod-boromeum-residenceerb-boromeum
dlouha-hradec-kralovevstup-boromeumvinarna-hradec-kralove
hradec-kralove-restauracewine-bar-hradec-kralovekavarna-boromeum
PředchozíDalší
Hotel a pronájem bytů
Online rezervace Kompletní fotogalerie

Boromeum residence

ikonka2

+420 727 920 882
ikonka1
Špitálská 183/2 
500 03 Hradec Králové
Jak se k nám dostanete

Kontaktujte nás

Kontaktní malý
Boromeum residence - příjemné místo v historické lokalitě Hradce Králové, které dodá Vašemu pobytu tu správnou pohodu, ať se zdržíte v hotelu jeden den či týden a nebo si zvolíte pronájem bytu třeba i na celý rok.
Příjemné ubytování ve 40 moderně vybavených apartmánech v centru Hradce Králové v památkově chráněné budově s bohatou historií.  

Hotelové ubytování v centru Hradce Králové
Hotel Boromeum residence nabízí ubytování v komfortně a moderně vybavených apartmánech v centru Hradce Králové v jeho historické části, 100 m od Velkého náměstí. Ubytování nabízíme ve 3 typech apartmánů s jedním až čtyřmi lůžky. V hotelu je možné se ubytovat od jednoho dne a délka pobytu není omezena, delší pobyty jsou cenově zvýhodněny.

Pronájem bytů v centru Hradce Králové
Boromeum residence nabízí pronájem komfortně a moderně vybavených bytů (apartmánů) v centru Hradce Králové v jeho historické části, 100 m od Velkého náměstí. Pronájem nabízíme ve 3 typech jednopokojových nebo dvoupokojových bytů. Dlouhodobý pronájem bytů je možný od několika měsíců a délka není omezena.

Rádi Vás provedeme naším objektem nebo zodpovíme Vaše dotazy. Přijďte se podívat a přesvědčit se, jak citlivě a vkusně byla provedena rekonstrukce jednoho z největších objektů na starém městě v Hradci Králové.


Boromeum residence v Hradci Králové hodnocení